Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov

InfoVranov.sk

Rokovanie so spoločnosťou Plasma Energy

V zmysle uznesenia prijatého poslancami na 7. rokovaní MsZ, rokoval primátor mesta so zástupcami firmy Plasma Energy s.r.o.. Predstaviteľov firmy oboznámil s obsahom uznesenia a prerokoval s nimi možnosti ukončenia nájomnej zmluvy. Podľa vyjadrenia predstaviteľov spoločnosti, z ich strany nie je záujem ukončiť tento nájomný vzťah dohodou a v prípade, že mesto bude trvať na ukončení zmluvy bude Plasma Energy s.r.o žiadať niekoľko miliónové odškodné. Zároveň firma navrhla pracovné stretnutie s poslancami mesta.

Ohrozovanie mravnej výchovy mládeže

Ohrozovanie mravnej výchovy mládeže Vyšetrovatelia Odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Vranove nad Topľou  v troch prípadoch vzniesli obvinenie z trestného činu  ohrozovania mravnej výchovy mládeže.

Kultúrne leto 2015

Kultúrne leto 2015 Letná projekcia pred AOC

Pred 650 rokmi získalo mesto Jaslo mestské práva

Pred 650 rokmi získalo mesto Jaslo mestské práva Jedno z našich partnerských miest, mesto Jaslo v týchto dňoch oslavovalo 650. výročie udelenia mestských práv, ktoré získalo v roku 1365 z vôle kráľa  Kazimíra Veľkého.

Do výherného prístroja hodil vázu

Do výherného prístroja hodil vázu Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vranove nad Topľou vzniesol obvinenie z prečinu poškodzovania cudzej veci 36 ročnému Miroslavovi z obce Dlhé Klčovo.

„ NAŠI SUSEDIA“ vo Vranove n. T.

„ NAŠI SUSEDIA“ vo Vranove n. T. Piaty ročník Medzinárodnej výtvarnej súťaže  „ NAŠI SUSEDIA“  má svojich víťazov. Niektorých už v apríli odmenil vyhlasovateľ súťaže Dom kultúry mládeže v Rzeszowe.

Kto nevidel neuverí!

Kto nevidel neuverí!  Neskutočná radosť a nadšenie! Prvé góly a prvé malé zranenia, nový kamaráti a spoluhráči , nadšenie pre hru, akú nevidíte ani u profesionálnych športovcov. Neskutočná radosť po víťaznom stretnutí , ale aj prvé slzičky po prehranom zápase.

Pátranie po Igorovi Barnovi

BARNA Igor, nar. 12.07.1966, trvale bytom Ruská Poruba č. 7, okr.  Humenné

Dieťa má väčšiu hodnotu ako známky na vysvedčení

Dieťa má väčšiu hodnotu ako známky na vysvedčení Budúci týždeň žiaci základných a stredných škôl ukončia školský rok a z rúk svojich triednych učiteľov si prevezmú vysvedčenie. To bude ich „výplatou“ za celoročné študijné úsilie. Následne si už začnú užívať dva mesiace prázdnin. 

Program letného kina

Program letného kina Program Letného kina na 26.-27.6.2015, ktoré sa uskutoční pred AOC

Kvetinový moderný kúpeľňový nábytok

Kvetinový moderný kúpeľňový nábytok Svieži, kvetinový moderný kúpeľňový nábytok. To pravé pre privítanie letného obdobia a uchovanie si pocitov letných pohodových dní. Autor tejto kolekcie, Fratelli Branchetti, týmto elegantným kúpeľňovým nábytkom  oslavuje radosť z prírody, ktorú chce priniesť aj do vašich domácností.

Prichytený policajtmi pri čine

Prichytený policajtmi pri čine Z prečinu krádeže obvinili včera policajti zo Slovenskej Kajne 31 ročného muža z obce Sedliská, okr. Vranov n/Topľou.  

Pozvánka na výstavu Naši susedia 2015

Pozvánka na výstavu Naši susedia 2015 Mestský dom kultúry vo Vranove n. T. a Młodzieżowy Dom Kultury v Rzeszówe

Výmena zberných nádob vo Vranove nad Topľou

Výmena zberných nádob vo Vranove nad Topľou V súčasnosti v meste Vranov nad Topľou prebieha kompletná výmena všetkých 1100 litrových zberných nádob na zber tuhého komunálneho odpadu (ďalej TKO). Predmetnú výmenu realizuje partner nášho mesta v oblasti komplexných služieb v odpadovom hospodárstve – spoločnosť Marius Pedersen, a.s.

V detských ihriskách boli osadené nové hracie prvky

V detských ihriskách boli osadené nové hracie prvky V rámci opráv a údržby detských ihrísk boli v závere uplynulého týždňa osadené nové hracie prvky v existujúcich detských ihriskách a pri Materskej škole Kukučínova bolo nainštalované nové detské ihrisko.

Pozvánka na Vranov Fest

Pozvánka na Vranov Fest Mestský dom kultúry vo Vranove n. T.  pozýva občanov na kultúrne podujatie - Vranov Fest.  
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 >>