Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov

InfoVranov.sk

Prímestské tábory v CVČ Vranov nad Topľou

Prímestské tábory v CVČ Vranov nad Topľou Milí rodičia, aj Vy už teraz riešite otázku ako spestriť Vašim deťom leto a kam za zážitkami počas dlhých prázdninových dní ? Práve náš prímestský tábor je tou správnu voľbu. Z pestrého programu, ktorý sľubuje nezabudnuteľné zážitky, vyberáme:   výlety za relaxom a kúpaním  zvieratká v lete -  koníky, mini zoo , pes priateľ človeka keramikárstvo, tvorivé dielne soľná jaskyňa, súťaže a hry opekačky ,túry, návšteva hradu športová olympiáda a netradičné disciplíny airosoft, lezenie po lane, ukážky záchranárstva výlety

Program-kina-mladosť-na-nedeľu-15.3.

Program-kina-mladosť-na-nedeľu-15.3. Vybíjaná (Vybíjená) kino Mladosť premieta  Nedeľa, 15. 3. 2015, 19:30 - 4,00 €

Obvinený muž zo zločinu zabitia

Obvinený muž zo zločinu zabitia Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia. Z uvedeného trestného činu bolo vznesené obvinenie mužovi z obce Veľký Šariš, okres Prešov.

Veľkonočná inšpirácia - maľované vajíčka, kraslice

Veľkonočná inšpirácia - maľované vajíčka, kraslice Už o pár dní budeme oslavovať jarný sviatok, najdôležitejší pre kresťanov, Veľkú noc. K tomuto obdobiu sa na Slovensku viaže mnoho zvykov a tradícií, ktoré sú odlišné pre jednotlivé regióny.

Koncert - Na pravom poludní

Koncert - Na pravom poludní Sima Martausová Na pravom poludní LIVE 2015 Po veľmi úspešných posledných dvoch rokoch, počas ktorých vydala CD album „Dobrý deň, to som ja“ (2013), ktorý sa stal Platinový, a CD album „Na pravom poludní“ (2014), ktorý sa tiež stretol s veľmi priaznivými ohlasmi a úspešne sa predáva, a po odohratí množstva koncertov, pripravuje Sima Martausová v roku 2015 ďalšie koncerty.

Svetový deň obličiek

Svetový deň obličiek Druhý marcový štvrtok už tradične patrí Svetovému dňu obličiek. Tento rok pripadá na 12. marca. Obličky regulujú množstvo tekutín a soli v organizme, zúčastňujú sa na regulácii krvotvorby a krvného tlaku. Sú nenahraditeľným orgánom v ľudskom tele. Pre ľudský organizmus sú rovnako nevyhnutné ako srdce, alebo pľúca.

Krádež v rekreačnej chate

 Krádež v rekreačnej chate Na Domaši, v časti Nová Kelča, došlo k odcudzeniu vecí v jednej z rekreačných chát.

Radošinské naivné divadlo

Radošinské naivné divadlo 21.5.2015 o 19.00 hod. Mestský dom kultúry Vranov nad Topľou O svetskej sláve a hre SLÁVA Trpká cesta k svetskej sláve, utajený či skrytý smútok komikov. Ale aj nevšedný životný príbeh geniálneho amerického herca, komika a režiséra Bustera Keatona, u nás známeho aj pod menom Frigo – to všetko veľmi výrazne poslúžilo autorovi Stanislavovi Štepkovi (ktorý takisto z času na čas v Radošinskom naivnom divadle hrá aj úlohy komikov), aby napísal na základe spletitých životných osudov veľkého amerického klauna svoju prvú neradošinskú hru Sláva.

Kaliňák si prevzal od Kerryho ocenenie

Kaliňák si prevzal od Kerryho ocenenie Podpredseda vlády SR a minister vnútra Robert Kaliňák si prezval ocenenie od ministra zahraničných vecí USA Johna Kerryho

Príhovor primátora mesta k MDŽ

Príhovor primátora mesta k MDŽ Príhovor primátora mesta k MDŽ Milé ženy,    pripájam svoj srdečný pozdrav ku všetkým tým pozdravom, ktoré sú v týchto dňoch adresované vám. 

Program kina Mladosť na nedeľu 8.3.2015

50 odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey)kino Mladosť premieta Nedeľa, 8. 3. 2015 19:30 - 4,00 € Program kina Mladosť na nedeľu 8.3.2015

Starostlivosť o záhradu na jar

Starostlivosť o záhradu na jar Pomaly sa končí zimné obdobie a privítajú nás teplejšie a slnečnejšie jarné mesiace. O jarnej starostlivosti o záhradu musíme však uvažovať už teraz, aby sme neskôr, keď sa oteplí a celodenná teplota bude nad bodom mrazu, mohli zrealizovať plán jarnej obnovy.

Medzinárodná konferencia

Medzinárodná konferencia  „EUROPA KARPÁT“ v Krasiczyne    Medzinárodná konferencia  V sobotu 28. februára 2015 sa v poľskom meste Krasiczyn konala medzinárodná konferencia s názvom. "Európa Karpát", ktorú usporiadal člen  parlamentnej skupiny Karpaty a Združenie Karpatský Euroregión v Poľsku.

Labutie jazero

Labutie jazero Novinka v našom kine - PRIAMY PRENOS Labutie jazero

Posilnite si imunitu!

Posilnite si imunitu! Vaše telo si to zaslúži Posilnite si imunitu! Aj vy trpíte jarnými alergiami, vadí vám pokosená tráva, peľ, alebo sa neviete zbaviť nádchy? Trápi vás zápal močových ciest alebo očakávate potomka, ktorého zdravie vám leží na srdci? Posilnite svoju imunitu a obranyschopnosť s liečivou rastlinkou menom Arónia. Zdravé bobule vám môžu pomôcť

Richard Müller & Fragile - Hlasy

Richard Müller & Fragile - Hlasy Richard Müller a Fragile vypočuli prosby fanúšikov, svoje HLASY predvedú v ďalších 15-tich mestách! Richard Müller a skupina Fragile pokračujú s úspešným projektom HLASY! Najväčší hudobný projekt v česko-slovenskej histórii si naplno vychutná 14 miest Slovenska a český Prostějov. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik a famózne hlasy skupiny Fragile miera do miest, kde ešte nekoncertovali. Mix geniálnych interpretácií z albumov HLASY 1 a HLASY 2 zaznie od Nových Zámkov až po Bardejov. Nenechajte si ujsť jedinečný hudobný projekt, ktorý uchvátil Slovenskú aj Česku republiku!
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 >>