Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov

InfoVranov.sk

Krádež znehodnotených potravín a bioodpadu

Krádež znehodnotených potravín a bioodpadu Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vranove nad Topľou začal trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej malo dôjsť  v polovici marca tohto roku,  vo dvore jedného z miestnych obchodných domov. 

Krádež diaľkových ovládačov

Krádež diaľkových ovládačov Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Vranove nad Topľou začal trestné stíhanie za prečin porušovanie domovej slobody spáchaného v súbehu s prečinom krádeže. Zákon stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na päť rokov.

Vraj už má nabrúsenú mačetu

Vraj už má nabrúsenú mačetu Z prečinu nebezpečného vyhrážania bolo povereným príslušníkom Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vranove nad Topľou vznesené obvinenie 34 ročnému Andrejovi z obce Sečovská Polianka.

Májová oslava

Májová oslava Mesto Vranov nad Topľou, Mestský dom kultúry Vás srdečne pozývajú .....

Najlepší športovci a kolektívy mesta Vranov nad Topľou za rok 2015

Najlepší športovci a kolektívy mesta Vranov nad Topľou za rok 2015 V štvrtok 21.04.2016 primátor mesta Vranov nad Topľou Ján Ragan v priestoroch Estrádnej sály Domu kultúry vo Vranove nad Topľou ocenil najúspešnejších športovcov a najlepšie kolektívy mesta Vranov nad Topľou za rok 2015.

Primátor slávnostne prijal profesionálneho kulturistu Dennisa Wolfa

Primátor slávnostne prijal profesionálneho kulturistu Dennisa Wolfa Pri príležitosti 35. výročia organizovanej kulturistiky v meste Vranov nad Topľou TJ MASA Club Vranov nad Topľou zorganizoval súťaž 2016 AMIX Patriot Clup Vranov nad Topľou. 

Vo Vranove bolo 203 súťažiacich džudistov

Oddiel judo Vranov nad Topľou privítalo v telocvični ZŠ Lúčna v sobotu, 16.4.2016, na 2.kole Oblastnej ligy žiakov a žiačok a Majstrovstvách Východoslovenskej oblasti judo 203 pretekárov z desiatich oddielov Košického a Prešovského kraja.

Krádež kameňov

Krádež kameňov Neznámy páchateľ sa vo Vranove nad Topľou, na Ul. Sládkovičovej v objekte jednej z firiem  dopustil trestného činu krádeže.

Dorastenci po 2.kole celoslovenskej ligy na 8. mieste

Jedným z desiatich oddielov prihlásených do celoslovenskej ligy dorastencov v judo je po prvýkrát aj oddiel judo MŠK Vranov nad Topľou.

Judisti v Bardejove na medzinárodnom turnaji

Judisti v Bardejove na medzinárodnom turnaji Na Medzinárodnej veľkej cene o pohár primátora mesta Bardejov sa zúčastnilo v sobotu, 9.4.2016, v športovej hale 598 pretekárov z 52 klubov z 8 krajín (Poľsko – 18 klubov, Česká republika – 3 kluby, Maďarsko – 4 kluby, Bulharsko – 2 kluby, Rumunsko – 1 klub, Kosovo – 1 klub,  Ukrajina – 3 kluby a Slovensko – 20 klubov). 

PACI PAC v Estrádnej sále Domu kultúry vo Vranove n. T.

PACI PAC v Estrádnej sále Domu kultúry vo Vranove n. T. V sobotu 14.5.2016 predstavia PACI PAC v Estrádnej sále Domu kultúry vo Vranove n. T.  svoj hudobno-zábavný program pre deti, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z CD a DVD PACI PAC.

Mesto začalo s pravidelnou opravou a údržbou detských ihrísk a športovísk

Mesto začalo s pravidelnou opravou a údržbou detských ihrísk a športovísk Zamestnanci oddelenia verejnoprospešných služieb začali s pravidelnou údržbou a opravou jednotlivých detských ihrísk nachádzajúcich sa na území mesta Vranov nad Topľou.

Vypaľovanie trávy neskončilo dobre

Vypaľovanie trávy neskončilo dobre Vo veci prečinu poškodzovanie a ohrozovanie prevádzky všeobecne prospešného zariadenia začal trestné stíhanie poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Hanušovce nad Topľou. 

Mesto získalo finančné prostriedky na opravu strechy

Mesto získalo finančné prostriedky na opravu strechy Mesto ako zriaďovateľ základných škôl na svojom území sa zapojilo do výzvy Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a predložilo žiadosť o poskytnutie finančných prostriedkov na rozvoj výchovy a vzdelávania žiakov v oblasti telesnej a športovej výchovy formou dostavby, rekonštrukcie alebo výstavby novej telocvične a na vybavenie telocvične.

Nebezpečné vyhrážanie

 Nebezpečné vyhrážanie Vo veci prečinu nebezpečného vyhrážania začal poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Slovenská Kajňa trestné stíhanie.

Odcudzené zvieratká

Odcudzené zvieratká Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Vranove nad Topľou začal trestné stíhanie vo veci prečinu porušovanie domovej slobody.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 >>