Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov

InfoVranov.sk

Poďme sa spoločne rozlúčiť so starým rokom a vítať NOVÝ ROK 2014.

Poďme sa spoločne rozlúčiť so starým rokom a vítať NOVÝ ROK 2014. Primátor mesta Ing. Ján Ragan Vás srdečne pozýva na spoločné prežitie posledných minút roka 2013 a privítanie nového roka.

Milí fanúšikovia kvalitných českých komédií

Milí fanúšikovia kvalitných českých komédií CINEMAX pre vás pripravil skutočnú lahôdku medzi českými komédiami: voľné pokračovanie kultovej komédie Dědictvi aneb Ku*vahošigutentág s rovnako originálnym názvom Dědictví aneb Kur*vaseneříka. Iba v sieti multikín CINEMAX si ju budete môcť pozrieť v predpremiére už 5.2.2013 o 18:30.

Aj úradnícka práca môže byť zaujímavá :-) "Princessa, Lord, Fifi, Grgo, Pero alebo Grofojka. "

ôAj úradnícka práca môže byť zaujímavá :-) "Princessa, Lord, Fifi, Grgo, Pero  alebo Grofojka. " Slovenské matrikárky sa stretávajú s kadejakými požiadavkami od občanov a nie sú to len zaujímavé mená.

Vážení spoluobčania,

Vážení spoluobčania, je tu čas, keď sa stretávajú rodiny, príbuzní, známi, keď si sadáme k spoločnému stolu, aby sme sa tešili z jedinečnej sily, ktorej hovoríme rodinné puto.

Podujatia počas vianočných prázdnin v CVČ

Podujatia počas vianočných prázdnin v CVČ Pozrite si podujatia, ktoré pre Vás pripravilo centrum voľného času počas vianočných prázdnin 

Spolupráca slovenskej a britskej polície odhalila obchodovanie s ľuďmi

Spolupráca slovenskej a britskej polície odhalila obchodovanie s ľuďmi Štyroch ľudí odsúdil súd v Británii na vysoké tresty  Spolupráca medzi slovenskou a britskou políciou pomohla pri odhaľovaní obchodovania s ľuďmi. Obeťou je len 27-ročná slovenská žena, ktorá bola odvlečená do mesta Gravesend. Tam ju predali mužovi za 4 500 libier, ktorý ju potom niekoľkokrát znásilnil. 

Prezídium povoľuje výnimku na dojazd počas dvoch sviatočných dní

Prezídium povoľuje výnimku na dojazd počas dvoch sviatočných dní Dňa 24. decembra 2013 a 6. januára 2014 Prezídium Policajného zboru povoľuje všeobecnú výnimku z § 39 ods. 1 zákona o cestnej premávke.

Objasnená krádež šperkov vo Vranove

Objasnená krádež šperkov vo Vranove Začiatkom tohto mesiaca došlo v jednom z rodinných domov na Ul. Dlhej vo Vranove nad Topľou ku krádeži, pričom majiteľke vznikla škoda 400,-Eur.

Výzva vodičom – zvýšte opatrnosť!

Výzva vodičom – zvýšte opatrnosť! Vzhľadom na tvoriacu sa poľadovicu upozorňujeme vodičov, aby zvýšili na cestách opatrnosť. Polícia vyzýva vodičov, aby prispôsobili jazdu stavu a povahe vozovky. Na väčšine územia Slovenska sa na vozovke tvorí ľad  a dochádza ku kolíznym situáciám.

Všetky farby Zemplína

Všetky farby ZemplínaMestský dom kultúry vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na výstavu krojov a výšiviek zemplínskeho regiónu Všetky farby Zemplína vo výstavnej miestnosti MsDK na 1. poschodí vľavo. Miestnosť Vám na požiadanie otvorí informátor, alebo pracovníci programového oddelenia.

Majme srdcia plné lásky

Majme srdcia plné lásky Sviatok sv. Mikuláša a Vianoce sú časom kedy ľudia snívajú vianočné sny, majú tajne priania. Splnia sa však len vtedy, keď naše srdcia budú naplnené láskou a dobročinnosťou. 

DEŇ REMESIEL STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY DREVÁRSKEJ

DEŇ REMESIEL STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY DREVÁRSKEJ Dňa 19.12.2013 v pri­estoroch Strednej odbornej školy drevárskej primátor mesta Ján Ragan slávnostne otvoril Deň remesiel.

Miestni podnikatelia nesúhlasia s drahším nájomným v centre mesta

Miestni podnikatelia nesúhlasia s drahším nájomným v centre mesta Vo Vranove nad Topľou sa zdvihla v týchto dňoch vlna nevôle voči budúcoročným poplatkom za využívanie nebytových priestorov vo vlastníctve mesta. Niektorí podnikatelia tvrdia, že od nich radnica po novom požaduje na nájomnom o 80 až 100 % viac ako doteraz.

Blížia sa Vianoce – pozor na peniaze a zlodejov

Blížia sa Vianoce – pozor na peniaze a zlodejov Predvianočný čas je pre vreckárov najlepším obdobím roka. Takmer všetci sa vyberáme na nákupy s väčším množstvom peňazí a mysliac na Vianoce zabúdame na ostražitosť. Vreckári najradšej pracujú tam, kde je najväčšia tlačenica a nával ľudí, v obchodoch, v autobusoch, ale aj vlakoch.

Výsledky minulo týždňovej akcie TISPOL zameranej na alkohol

Výsledky minulo týždňovej akcie TISPOL zameranej na alkoholVčera skončila posledná tohtoročná dopravno-bezpečnostná akcia v celej Európe i na slovenských cestách. Pravidelne ju organizuje medzinárodná stavovská organizácia TISPOL, združujúca služby dopravnej polície európskych krajín.

Príďte do kina Mladosť na HFR 3D s filmom - Hobit: Smaugogva pustatina

Príďte do kina Mladosť na  HFR 3D s filmom - Hobit: Smaugogva pustatina Diváci vranovského kina Mladosť budú mať možnosť vidieť film Hobit: Smaugogva pustatina v revolučnom obrazovom prevedení HFR 3D (HFR = HIGH FRAME RATE). 48 obrázkovým premietaním, namiesto klasických 24 obrázkov, získajú oveľa lepšiu ilúziu reálneho života. 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 >>