Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov

InfoVranov.sk

XX. Zimný jarmok

V dňoch 4. 12. 2015 a 5. 12. 2015 /piatok, sobota/ sa v meste Vranov nad Topľou uskutoční v poradí už XX. Zimný jarmok. Na jarmoku bude 110 predajných stánkov s rôznym druhom tovaru z Poľska, Maďarska a Slovenska a 10 stánkov na občerstvenie.

Rozžiarme si Vianoce 2015

Rozžiarme si Vianoce 2015 Mesto Vranov nad Topľou a Mestský dom kultúry vo Vranove nad Topľou si aj tento rok pre Vás pripravili súbor podujatí pod názvom Rozžiarme si Vianoce 2015.

Konečné 2. miesto v lige žien

Konečné 2. miesto v lige žien STU Bratislava, MŠK Vranov n. Topľou, Spartak Dubnica n.Váhom a Mladosť Rimavská Sobota - takto vyzerá poradie po štyroch  kolách ženskej ligy v džude aj za účasti junioriek a dorasteniek.

Zlato, striebro máme, bronz sa džudistom nepodarilo vybojovať

Zlato, striebro máme, bronz sa džudistom nepodarilo vybojovať 21.11.2015 na Medzinárodnej veľkej cene mesta Martin za účasti 319 pretekárov si džudisti MŠK Vranov vybojovali 3 zlaté a 6 strieborných medailí.

Vranovskí policajti objasnili sériu vykradnutých chát

Vranovskí policajti objasnili sériu vykradnutých chát Z vykradnutia štyroch chát vo vranovskej záhradkárskej osade Topľa 1 je obvinený 27 ročný muž zo Sačurova. 

Alpsko – Karpatské fórum spolupráce v Rzeszowe

Alpsko – Karpatské fórum spolupráce v Rzeszowe Alpsko – Karpatské fórum spolupráce je medzinárodným obchodno-konferenčným stretnutím, ktoré propaguje územie Karpát a medzinárodnú spoluprácu s inými európskymi regiónmi, zvlášť alpskými. Už po štvrtýkrát ho  organizuje  Združenie Karpatský euroregión Poľsko, ktorý  už niekoľko rokov spolupracuje aj s Mestským domom kultúry vo Vranove n. T.

Plavecká učebňa v budove ZŠ Bernolákova

Plavecká učebňa v budove ZŠ Bernolákova Letné prázdniny využilo mesto Vranov nad Topľou na potrebné opravy a bežnú údržbu plaveckej učebne, ktorá sa nachádza v budove ZŠ Bernolákova ulica 1061.

S nožom v ruke si chcel vynútiť sex

S nožom v ruke si chcel vynútiť sex Vranovský vyšetrovateľ vzniesol včera obvinenie za zločin vydierania 21 ročnému mužovi zo Sačurova, okr. Vranov nad Topľou.  

Jaselský dom kultúry zmodernizovali po 65 rokoch

Jaselský dom kultúry zmodernizovali po 65 rokoch Naše partnerské mesto  Jaslo  malo v týchto dňoch dôvod na radosť. Podarilo sa mu dokončiť modernizáciu Jaselského Domu kultúry v rámci projektu "Zvýšenie kvality poskytovaných služieb prostredníctvom obnovenia kultúrnej infraštruktúry kultúrnych domov v mestách Jaslo a Liptovský Mikuláš“. 

Dopravná nehoda opäť pod vplyvom alkoholu

Dopravná nehoda opäť pod vplyvom alkoholu 60 ročnému Milanovi z obce Rafajovce poverený príslušník Okresného dopravnému inšpektorátu vo Vranove nad Topľou vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Neoprávnene poberal príspevok na energie a nájomné

Neoprávnene poberal príspevok na energie a nájomné Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Vranove nad Topľou začal trestné stíhanie pre zločin subvenčného podvodu, kde páchateľovi hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Vražda novonarodeného dieťaťa matkou

Vražda novonarodeného dieťaťa matkou Mladej žene z obce Vechec bolo vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva Policajného zboru Vranov nad Topľou vznesené obvinenie zo zločinu vraždy novonarodeného dieťaťa matkou.

Pesničkový Mikuláš 2015

Pesničkový Mikuláš 2015 Mestský dom kultúry vo Vranove n. T. pripravuje pri príležitosti sviatku sv. Mikuláša a Vianoc hudobno-zábavný program s názvom Pesničkový Mikuláš. Podujatie sa radí medzi obľúbené a tradičné programy nášho mesta, ktorému nechýba napínavý príbeh,  bohatá scéna a rozprávkové postavičky.

Rodičia sa učili džudistické chvaty

Rodičia sa učili džudistické chvaty "Nebol to tréning ako každý iný. Bol zaujímavý tým, že si so mnou zacvičila mama, oco,či brat alebo sestra", povedali deti po tréningu. A prečo práve dnes?  Lebo 28. október  je Svetový deň džuda (WORLD JUDO DAY).

Uvidel bicykel, tak ho vzal

Uvidel bicykel, tak ho vzal 19 ročný Matúš pochádzajúci z obce Žalobín, bol povereným príslušníkom Obvodného oddelenia Policajného zboru Slovenská Kajňa obvinený z prečinu krádeže, ktorej sa mal dopustiť začiatkom októbra tohto roku.

Zaspať za hracím automatom sa nevypláca

Zaspať za hracím automatom sa nevypláca Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Vranov nad Topľou začal trestné stíhanie  vo veci trestného činu krádeže, kde na základe dôkazov následne vzniesol z tohto skutku  obvinenie 28 Ladislavovi, ten pochádza z obce Čičava.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 >>