Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
Galéria | InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov
lepsi domovbazamo

Úvod / Galéria

Galéria

Reklamná kampaň info Vranov - apríl

Mesačník info Vranov usporiadal v mesiaci apríl promo akciu k príležitosti jeho uvedenia na trh. V uliciach mesta Vás mohli zastaviť promotérky ponúkajúce premiérový výtlačok info Vranov s podrobným popisom toho, čo obsahuje a čo občanom mesta Vranov ponúka.

Reklamná kampaň info Vranov - máj

Promo akcia info Vranov máj 2012 sa konala opäť v centre mesta Vranov a počas reklamnej kampane ste mohli obdržať májový výtlačok aj s popisom toho, čo Vás v novom čísle čaká...

reklamná kampaň info vranov - august
Mesačník info Vranov usporiadal v mesiaci august promo akciu realizovanú krásnymi hostesskami, ktoré Vás uliciach mesta  mohli zastaviť a  ponúknuť Vám výtlačok info Vranov s podrobným popisom toho, čo obsahuje a čo občanom mesta Vranov ponúka.

Pomoc v núdzi na jarmoku


Tento víkend sa v uliciach mesta Vranov uskutočnil XXI. jarmok, v príležitosti ktorého prebehla verejná zbierka  na prístroj AED – automatický externý defibrilátor, ktorý dokáže obnoviť srdcový rytmus elektrickými výbojmi. Ušľachtilú zbierku pre občanov mesta Vranov zorganizovali v spolupráci s mestom Vranov - Pomoc v núdzi s.r.o., panda DESIGN, s.r.o.,  Kultúrno-spoločenský a informačný mesačník info Vranov, Falck Záchranná a.s., GALAXY pizzeria-kaviareň. V stánku s Tokajským burčiakom mohli návštevníci jarmoku zakúpením tohto nápoja prispieť na kúpu AED. Celý priebeh akcie spríjemnila sympatická obsluha – Drišľak, Primátor, Futbalisti MŠK Vranov, Orgonina. Vďaka organizátorom,  sponzorom a všetkým zúčastneným sa podarilo vyzbierať nemalú sumu, ktorá bude použitá na dobrú vec. Táto udalosť bola dôkazom ľudskej spolupatričnosti odhodlania pre správnu vec.
 

Všetkým patrí vďaka.

Pobočka Prima banka - Vranov


Pobočka Vranov nad Topľou


Prima banka otvorila tento rok už 21 nových pobočiek. Žiadna iná banka na Slovensku nerozširuje obchodnú sieť takýmto tempom.

Rastie ako z vody
Spolu tak majú klienti Prima banky k dispozícii 70  pobočiek a 107 bankomatov. A to ešte nie je konečné číslo. V raste bude pokračovať aj naďalej.

Z prieskumov vyplýva, že pre klientov je blízkosť banky dôležitým faktorom. Prima banke záleží na
tom, aby jej klienti mali svoju banku na dosah vždy, keď ju potrebujú. A PRÁVE PRETO SME PRE VÁS OTVORILI POBOČKU aj  VO VRANOVE NAD TOPĽOU, keďže pri otváraní nových obchodných miest sa sústredí Prima banka najmä na okresné mestá. Naposledy pribudli jej pobočky v Dolnom Kubíne,  Trebišove, Šali, Sobranciach či Sabinove. Cieľom banky je pobočkovou sieťou rovnomerne pokryť celé Slovensko.

Všetko na jednom mieste, poruke, rýchlo a jednoducho
Pobočky Prima banky ponúkajú kompletné bankové služby. Osobný účet, Sporenie, Termínovaný vklad, Pôžička, Hypotéka – klient vybaví všetko na ktoromkoľvek obchodnom mieste. Banka sa zameriava najmä na rýchlosť, jednoduchosť a výhodnosť svojich produktov. Cieľom Prima banky je, aby jej klienti vybavili všetko bez zbytočných papierov, bez čakania a výhodnejšie ako u konkurencie.

www.primabanka.sk


Boje Juskova VoľaPodujatie - Ukážka bojov z 2. sv.vojny Juskova Voľa


Sponzorský reklamný predmet/služby  - reklamné dáždniky s potlačou, tašky s potlačou, identifikačné náramky s potlačou, reklamné letáky, plagáty, web promo - info Vranov, FB