Deprecated: Function split() is deprecated in /www/i/n/u42781/public_html/functions/fce_content.php on line 15
Oznamy | Mesto | InfoVranov.sk
autokepaspravy info vranov
Úvod / Mesto / Oznamy

Oznamy


Výzva pre občanov – účastníkov cestnej premávky

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove vyzýva občanov, aby v týchto mimoriadne teplých dňoch viac dbali na bezpečnosť na cestách, na dodržiavanie predpisov v súvislosti s bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky a vzájomnú ohľaduplnosť. Zaťaženie teplom vo veľkej miere negatívne vplýva na každého jedného z nás a o to väčšie negatívne vplyvy môže mať na účastníkov cestnej premávky, predovšetkým vodičov, cyklistov ...  Polícia apeluje na občanov, aby boli na cestách obzvlášť opatrní a nepreceňovali svoje sily. Je potrebné venovať mimoriadnu pozornosť situácii na ceste aj s ohľadom na druhých. Popri všetkých odporúčaniach, ktoré počujeme z rôznych médií ohľadom dodržiavania pitného režimu, ktorý má podstatný vplyv na únavu ako aj na našu pozornosť nezabúdajme, že akákoľvek záťaž na náš organizmus môže mať až fatálne následky a to  nielen na nás.

zdroj:
Krajské riaditeľstvo
Policajného zboru v Prešove


Juliáles

14.7.2013 (nedeľa) od 15:00- 18:00 pri Dome kultúry vo Vranove nad T.Krajské majstrovstvá vo volejbale vo VT

               Mestský športový klub Vranov nad Topľou

                       Vás pozýva na majstrovské stretnutia


                            krajských majstrovstiev vo volejbale kadetiek
                                   MŠK Vranov – VK ProfiGarant Prešov
                         01.04.2012 (nedeľa) o 10.00 – 14.00 hod., MŠH

                                            a                            

                             krajských majstrovstiev vo volejbale kadetov
                                MŠK Vranov – VK Chemes Humenné „A“

                          01.04.2012 (nedeľa) o 11.00 – 15.00 hod., MŠH

Zmena adresy prevádzky

              Vážený zákazník/dodávateľ, dovoľte aby sme Vás informovali o zmene adresy prevádzky našej reklamnej agentúry panda DESIGN, s.r.o., z Ondavskej 888, Vranov nad Topľou na aktuálnu
 M.R. Štefánika 2072 , 093 01 Vranov nad Topľou (za Lekárňou Juh). Na novej prevádzke nás zastihnete od 22. 10. 2012.  Sídlo firmy a fakturačné údaje zostávajú nezmenené.

             V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa tejto zmeny nás kontaktujte na tel.č.: 0907 516 340.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

VRANOV n/T: Vo vranovskom regióne budú znieť zborové spevy

Počas troch dní na sklonku tohto týždňa budú znieť vo Vranove nad Topľou a jeho okolí zborové spevy. V poradí 26. ročník Vranovských zborových slávností bude hostiť okrem domácich zborov aj spevákov a hudobníkov z Bulharska, Srbska a Slovinska. Festival sa koná pod záštitou ministra kultúry Mareka Maďariča a primátora Vranova nad Topľou Jána Ragana.
Program sa začne v piatok 14. júna o 10:00 prvým festivalovým koncertom Zbory deťom a mládeži v Dome kultúry. Druhý festivalový koncert sa začne o 17:30 v Evanjelickom chráme a.v. v Hanušovciach nad Topľou. Vystúpia tu štyri spevácke zbory aj orchester Zvonivá cimbalovka Selenča zo Srbska. Ďalšie dva festivalové koncerty odznejú večer v kostoloch. Zbory si môžu prísť vypočuť návštevníci Rímskokatolíckeho kostola Všetkých svätých v Humennom a Baziliky Minor Narodenia Panny Márie vo Vranove nad Topľou.
V sobotu sa účastníci festivalu stretnú na workshopoch, kde si vymenia skúsenosti. Večer sa uskutoční Galakoncert v Dome kultúry za účasti všetkých zahraničných hostí aj domácich zboristov.
V nedeľu vystúpia zahraniční hostia na svätých liturgiách vo Vranove nad Topľou, verejnosť si ich môže prísť vypočuť do evanjelického aj gréckokatolíckeho chrámu.

Foto: ilustračné
Zdroj: SITA

Jarmok Poľsko - Slovenského pohraničia

Zúčastnia sa ho aj  remeselníci z Vranova n. T. a jeho okolia a žiaci ZŠ sídliacej na Budovateľskej ulici.
Mestský dom kultúry vo Vranove n. T. a Mestské kultúrne stredisko v Humennom sú v tomto projekte  cezhraničným parterom mesta Jaslo.


Verejná zbierka Krásna Hôrka

Spoločnosť CINEMAX v spolupráci s Rozhlasom a televíziou Slovenska organizuje verejnú zbierku na obnovu hradu krásna Hôrka. Snahou je osloviť čo najširšiu verejnosť v mene dobrej veci. Zapojte sa aj vy a podporte zachovanie kultúrneho dedičstva.

Cez víkend bude na Zemplínskej šírave Zemplín Fest

Na Zemplínskej šírave v stredisku Lúč sa posledný júnový víkend uskutoční festival Zemplín Fest. Na festivale, ktorý je zameraný hlavne na podporu potravinárskych firiem v regióne, okrem hudby a zábavy budú núkať množstvo vyberaných jedál, vrátane miestnych a regionálnych špecialít, ale aj menej tradičných pochúťok.
Súčasťou podujatia je aj súťaž vo varení guláša, na ktorej sa zúčastní až 50 tímov. Okrem nealkoholických nápojov sa môžete osviežiť tiež degustáciou piva a ochutnávkou vystavovaných kvalitných vín. Návštevníci si môžu vybrať z viac ako 30 druhov piva či vyše 20 druhov vín. Chýbať nebude Jarmok ľudových remesiel. Pripravená je aj prehliadka historických vozidiel. Návrat v čase a poznanie histórie možno zažiť aj pri hraných bojových ukážkach z druhej svetovej vojny - oslobodenie obce Vinné. Pre najmenších na festivale budú nafukovacie hrady a množstvo zábavných súťaží so skvelými výhrami.
Na festivale vystúpia kapely Helenine oči, Meredith, Chiki liki tu-a, The Cellmates, Zoči voči, Frequency, Fresh out of the bus a mnoho ďalších. Po koncertoch bude zábava pokračovať diskotékou.
Viac informácií nájdu záujemcovia na stránke festivalu – www.zemplinfest.sk.

Foto: ilustračné
Zdroj: SITA

Kynologický klub - PozvánkaKYNOLOGICKÝ KLUB

Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad TopľouVás pozýva na

               Bonitáciu Nemecký ovčiak                 

Nedeľa 13. 5. 2012Miesto konania : Cvičisko KK Vranov nad Topľou / ul. Topľanská /
Prezentácia : od 7.00 – 7.45 hod.
Začiatok : 8.00 hod.
Rozhodca : Albín Majsniar / Banská Bystrica /
Figurant : Peter Kriška / Bardejov /
Kontakt: Peter Lengvarský - mobil: 0907 680 228
 

Umelecký štvrtok s výtvarníčkou Máriou Križalkovičovou

Deti si vyskúšajú rôzne výtvarné techniky. Ako prepojenie výtvarného a literárneho sveta poslúži dielo spisovateľky Jany Bodnárovej, ktorá nedávno oslávila svoje narodeniny. Podujatie zorganizuje OZ Korálky v spolupráci s Hornozemplínskou knižnicou vo Vranove nad Topľou v rámci projektu „Čítačka s písačkou V.“, ktorý finančne podporí Ministerstvo kultúry SR. Tešíme sa na vás!


Majstrovstvá Slovenska v športovej kynológii

Kynologický klub Vranov nad Topľou Vás pozýva pri príležitosti 40. výročia od svojho založenia v dňoch 23. a 24.05.2015 na Majstrovstvá Slovenska v športovej kynológii a 20. ročník Žigovho memoriálu v kategóriach IPO3, IPO1 a IPO-BH, SVV1 ktoré sa uskutočnia na futbalovom ihrisku FK Vranov n.T.

Vranovská desiatka


Mesto Vranov nad Topľou a MŠK Vranov Vás srdečne pozývajú......